eSPAINIAKO TXAPELKETA

Estropada eremua
Modalitatea
Kategoria
Sexua
Postua
Arraunlaria

494 resultados:

Irud. Urtea Lekua Modalitatea Kategoria Postua Tripulazioa
Texto 1924 Donostia YOLA 4+ ABSM 1 Pedro Carril
Jose Etxeberria
Agustín Lakoste
Gaspar Igarragarai
Tim: Antonio Zulaica
Texto 1925 Alicante YOLA 4+ ABSM 1 Angel Lizarraga
Agustín Lakoste
Jose Etxeberria
Gaspar Igarragarai
Tim: Mariano Larrandia
1927 Donostia CANOE ABSM 1 Pedro Carril
Texto 1927 Donostia YOLA 4+ ABSM 1 José Vicuña
Agustín Lakoste
Jose Etxeberria
Angel Lizarraga
Tim: Isidro Beitia
Texto 1928 Bilbao YOLA 4+ ABSM 1 Julio Ituarte
José Vicuña
Agustín Lakoste
Domingo Alvarez
Tim: Isidro Beitia
1928 Bilbao CANOE ABSM 2 Angel Lizarraga
1929 Barcelona CANOE ABSM 2 Pedro Carril
1929 Barcelona YOLA 4+ ABSM 3 Julio Ituarte
Ramón Anso
Agustín Lakoste
Domingo Alvarez
Tim: Isidro Beitia
Texto 1930 Bilbao YOLA 4+ ABSM 1 Julio Ituarte
Luis Olloquiegui
Luis Ituarte
Fernando Lakoste
Tim: Javier Garín
Texto 1934 Barcelona CANOE ABSM 1 Celestino Olaizola
Texto 1934 Donostia YOLA 4+ ABSM 1 Candido Abalde
Félix Erdozia Martiarena
Fernando Lakoste
Julio Ituarte
Tim: Mariano Larrandia
Texto 1935 Barcelona CANOE ABSM 1 Celestino Olaizola
Texto 1935 Barcelona YOLA 4+ ABSM 1 Roque Amunarriz
Félix Erdozia Martiarena
Fernando Lakoste
Julio Ituarte
Tim: Mariano Larrandia
1944 Portugalete YOLA 4+ ABSM 4 Julio Ituarte
Luis Ituarte
Félix Erdozia Martiarena
Tomás Sánchez
Tim: Mariano Larrandia
1945 Donostia YOLA 4+ ABSM 2 Tomás Sánchez
Félix Erdozia Martiarena
Fermín Aldanondo
Andoni Argarate
Tim: Mariano Larrandia
1945 Donostia CANOE ABSM 3 Celestino Olaizola
Texto 1946 Barcelona YOLA 4+ ABSM 1 Jesús Fachado
José Sein
Antonio Uranga
Fermín Aldanondo
Tim: Ignacio Carril
Texto 1947 Banyoles YOLA 4+ ABSM 1 Antonio Uranga
Félix Erdozia Martiarena
José Sein
Manuel Agote
Tim: Ignacio Carril
1948 Barcelona 4+ ABSM 1 José Sein
Félix Erdozia Martiarena
Jesús Fachado
Antonio Uranga
Tim: Ignacio Carril
Texto 1948 Vigo YOLA 4+ ABSM 1 José Sein
Félix Erdozia Martiarena
Jesús Fachado
Antonio Uranga
Tim: Ignacio Carril
1949 Alicante YOLA 4+ ABSM 1 José Sein
José Luis Goikoetxea
Félix Erdozia Martiarena
Antonio Uranga
Tim: Ignacio Carril
Texto 1949 Barcelona 8+ ABSM 1 José Sein
Antonio Uranga
Juan Oronoz
Iñaki Egibar
Fermín Aldanondo
Juan Pello Sesé
José Luis Goikoetxea
Félix Erdozia Martiarena
Tim: Ignacio Carril
1949 Barcelona 4+ ABSM 2 José Sein
J. Manterola
Antonio Uranga
Félix Erdozia Martiarena
Tim: Ignacio Carril
1950 Barcelona 4+ ABSM 1 José Luis Goikoetxea
Antonio Uranga
Fermín Aldanondo
Manuel Agote
Tim: Andoni Agirregomezkorta
Texto 1950 Barcelona 8+ ABSM 2 Juan Pello Sesé
Félix Erdozia Martiarena
Joseba Olasagasti
José Luis Goikoetxea
Antonio Uranga
Manuel Agote
Fermín Aldanondo
Iñaki Egibar
Tim: Andoni Agirregomezkorta
1951 Barcelona 8+ ABSM 2 José Mª Aristegui
Ignacio Goikoetxea
Joseba Olasagasti
José Luis Goikoetxea
Antonio Uranga
Félix Erdozia Martiarena
Juan Pello Sesé
Trinido Vaqueriza
Tim: Jose Antonio Gastesi
1951 Barcelona 4+ ABSM 2 Joseba Olasagasti
Trinido Vaqueriza
Ignacio Goikoetxea
José Mª Aristegui
Tim: Jose Antonio Gastesi
1952 Barcelona 8+ ABSM 2 Trinido Vaqueriza
Joseba Olasagasti
José Mª Aristegui
Manuel Agote
Iñaki Egibar
Félix Erdozia Martiarena
José Luis Goikoetxea
Ignacio Goikoetxea
Tim: Andoni Agirregomezkorta
1952 Barcelona 4+ ABSM 2 Trinido Vaqueriza
Joseba Olasagasti
José Mª Aristegui
Manuel Agote
Tim: Jose Antonio Gastesi
Texto 1952 Málaga YOLA 4+ ABSM 1 Iñaki Egibar
José Mª Aristegui
Joseba Olasagasti
Trinido Vaqueriza
Tim: Jose Antonio Gastesi
Texto 1953 Tarragona YOLA 4+ ABSM retirado Iñaki Egibar
Ignacio Goikoetxea
Joseba Olasagasti
José Mª Aristegui
Tim: Jose Antonio Gastesi
1954 Donostia YOLA 4+ ABSM 1 José Mª Aristegui
José Luis Almandoz
José Ibarburu
Joseba Olasagasti
Tim: Jose Antonio Gastesi
1954 Donostia YOLA 2+ ABSM 2 Trinido Vaqueriza
Iñaki Egibar
Tim: Jose Antonio Gastesi
1954 Tortosa 8+ ABSM 1 Rafael Almandoz
Joseba Olasagasti
José Mª Aristegui
Trinido Vaqueriza
Iñaki Egibar
Ignacio Goikoetxea
José Luis Goikoetxea
José Ibarburu
Tim: Jose Antonio Gastesi
1954 Tortosa 4+ ABSM 3 José Mª Aristegui
José Luis Almandoz
José Ibarburu
Joseba Olasagasti
Tim: Jose Antonio Gastesi
Texto 1955 Barcelona 8+ ABSM 1 Rafael Almandoz
Joseba Olasagasti
José Mª Aristegui
Trinido Vaqueriza
Iñaki Egibar
José Peón
José Luis Goikoetxea
José Ibarburu
Tim: Jose Antonio Gastesi
1955 Barcelona 2+ ABSM 2 Juan Oronoz
Aranzabal
Tim: Jose Antonio Gastesi
1956 Santander 8+ ABSM 1 José Ibarburu
Rafael Almandoz
Jesus Mari Leizeaga
José Luis Goikoetxea
Trinido Vaqueriza
Iñaki Egibar
José Peón
José Luis Almandoz
Tim: Jose Antonio Gastesi
1956 Santander 2+ ABSM 1 Pedro Garín
Martín Silva
Tim: Jesús Mintegi
1956 Santander 4+ ABSM 1 Trinido Vaqueriza
José Ibarburu
Rafael Almandoz
José Luis Goikoetxea
Tim: Jose Antonio Gastesi
Texto 1956 Sevilla YOLA 4+ ABSM 1 Trinido Vaqueriza
José Ibarburu
Jesus Mari Leizeaga
Rafael Almandoz
Tim: Jose Antonio Gastesi
1957 Sevilla 8+ ABSM 1 Trinido Vaqueriza
Rafael Almandoz
José Ibarburu
Jesus Mari Leizeaga
Iñaki Egibar
José Luis Almandoz
José Manuel Amilibia
Javier Hernando
Tim: Jose Antonio Gastesi
Texto 1957 Sevilla 4+ ABSM 1 Trinido Vaqueriza
Rafael Almandoz
José Ibarburu
Jesus Mari Leizeaga
Tim: Jose Antonio Gastesi
1957 Sevilla 2+ ABSM retirado Martín Silva
Pedro Garín
Tim: Jesús Mintegi
1958 Banyoles 8+ ABSM 2 Trinido Vaqueriza
José Ibarburu
Jesus Mari Leizeaga
Iñaki Egibar
José Peón
Javier Hernando
José Manuel Amilibia
José Luis Almandoz
Tim: J. Guztiria
1958 Banyoles 4+ ABSM 3 Eduardo Fuertes
J. Arrue
JM Irazusta
Pedro Garín
Tim: Jaigon
1958 Banyoles 2+ ABSM 4 José Antonio Almandoz
Luis Baragaña
Tim: J Zumalabe
Texto 1959 Banyoles 1X ABSM 1 Pedro Garín
1959 Banyoles 8+ ABSM 1 José Luis Almandoz
Javier Erdozia
Javier Belar
Santi Beitia
José Antonio Almandoz
Ignacio Alkorta
Juan Burguete
Manuel Ibarburu
Tim: José Fernández Vaqueriza
Texto 1959 Banyoles 2+ ABSM 1 José Mª Aristegui
Iñaki Egibar
Tim: Faustino Amiano
1959 Banyoles 4+ ABSM 1 Trinido Vaqueriza
Rafael Almandoz
Jesus Mari Leizeaga
José Ibarburu
Tim: José Fernández Vaqueriza
1960 Alicante YOLA 4+ ABSM 3 José Fernández Vaqueriza
Miguel Andonegi
Manuel Oliden
Jose A. Galdós
Tim: Antonio Bargas
1960 Alicante YOLA 4+ JM 1 Olegario Iturralde
Miguel Erdozia
Javier Erdozia
Juan Erdozia
Tim: Alberto Echart
Texto 1960 Banyoles 8+ ABSM 1 Trinido Vaqueriza
Santi Beitia
Javier Belar
Ignacio Alkorta
José Antonio Almandoz
Manuel Ibarburu
Jesus Mari Leizeaga
José Luis Almandoz
Tim: Faustino Amiano
1960 Banyoles 2+ ABSM 2 Iñaki Egibar
José Mª Aristegui
Tim: Faustino Amiano
1960 Banyoles 4+ ABSM 2 Manuel Anso
Pedro Garín
Agustin Andonegi
Luis Baragaña
Tim: Antonio Bargas
1960 Banyoles 1X ABSM 3 José Ibarburu
Texto 1961 Banyoles 8+ ABSM 1 Santi Beitia
Javier Nogueras
Miguel Andonegi
Javier Erdozia
José Luis Almandoz
José Ibarburu
Pedro Garín
Juan Burguete
Tim: Ángel Baquero
1961 Banyoles 1X ABSM 2 José Fernández Vaqueriza
1961 Banyoles 4+ ABSM 3 Eduardo Fuertes
Luis Baragaña
Agustin Andonegi
Iñaki Egibar
Tim: Antonio Bargas
Texto 1961 Sevilla YOLA 4+ ABSM 1 Javier Erdozia
Miguel Burgaña
Olegario Iturralde
Salva Ikazategi
Tim: Juan Urtizberea
1961 Sevilla YOLA 4+ JM 3 Alberto Echart
Juan Erdozia
Juan Urretavizcaya
José Goñi
Tim: Faustino Amiano
1962 Banyoles 1X ABSM 1 José Fernández Vaqueriza
1962 Banyoles 8+ ABSM 1 José Ibarburu
Olegario Iturralde
Miguel Andonegi
Pedro Garín
Trinido Vaqueriza
Salva Ikazategi
Ignacio Alkorta
José Luis Almandoz
Tim: Juan Urtizberea
1962 Banyoles 2+ ABSM 1 Javier Nogueras
Santi Beitia
Tim: Félix Erdozia Insausti
1962 Tudela YOLA 4+ JM 2 Faustino Amiano
J. Erdozia
José Goñi
Juan Urretavizcaya
Tim: Ángel Baquero
1963 Tudela 1X ABSM 1 Pedro Garín
1963 Tudela 8+ ABSM 1 José Fernández Vaqueriza
Ignacio Alkorta
Javier Nogueras
Santi Beitia
Miguel Andonegi
Olegario Iturralde
José Antonio Almandoz
José Luis Almandoz
Tim: Javier Expósito
Texto 1963 Tudela 4+ ABSM 1 Javier San Martín
José Ibarburu
Ignacio Alkorta
José Fernández Vaqueriza
Tim: Javier Expósito
1963 Tudela 2+ ABSM 2 Javier Nogueras
Santi Beitia
Tim: Félix Erdozia Insausti
1964 Avilés YOLA 4+ ABSM 3 Miguel Andonegi
José Luis Almandoz Bikandi
José Ibarburu
Javier San Martín
Tim: Javier Expósito
1964 Avilés YOLA 4+ JM 1 Ricardo Unzueta Mujika
Iñaki Larramendi
Josean Andonegi
Jesús Barbarin
Tim: Javier Expósito
1964 Sevilla 8+ ABSM 1 Javier San Martín
Javier Nogueras
Ignacio Alkorta
Santi Beitia
Miguel Andonegi
José Luis Almandoz
José Ibarburu
Salva Ikazategi
Tim: Javier Expósito
1964 Sevilla 2+ ABSM 1 Gonzalo Oribe
Javier Arizmendi
Tim: Javier Expósito
1964 Sevilla 4+ ABSM 2 Javier Nogueras
Ignacio Alkorta
Javier San Martín
Santi Beitia
Tim: Javier Expósito
1964 Sevilla 1X ABSM 4 Patxi Sarasua
1964 Sevilla 2+ JM 1 Josean Andonegi
Iñaki Larramendi
Tim: Javier Expósito
1964 Sevilla 4+ JM 1 Ricardo Unzueta Mujika
Iñaki Larramendi
Josean Andonegi
Jesús Barbarin
Tim: Javier Expósito
Texto 1965 Banyoles 8+ ABSM 1 Manuel Carril
Santi Beitia
Josean Andonegi
José Luis Almandoz
Miguel Uranga
Salva Ikazategi
Martín Jiménez
Olegario Iturralde
Tim: Iñaki Ibarburu
Texto 1965 Banyoles 2+ ABSM 1 Javier San Martín
Miguel Andonegi
Tim: Iñaki Ibarburu
Texto 1965 Banyoles 4+ ABSM 1 Javier San Martín
Miguel Andonegi
Santi Beitia
Salva Ikazategi
Tim: Iñaki Ibarburu
1965 Banyoles 1X ABSM 2 Patxi Sarasua
1965 Banyoles 2+ JM 1 Ricardo Unzueta Mujika
Iñaki Larramendi
Tim: Pablo Ripalda
1965 Banyoles 4+ JM 1 Ricardo Unzueta Mujika
Iñaki Larramendi
Iñaki Gonzalez Galarraga
Antxon Nogueras
Tim: Pablo Ripalda
Texto 1966 Banyoles 8+ ABSM 1 Miguel Andonegi
Miguel Uranga
Javier Nogueras
Martín Jiménez
Iñaki Larramendi
Josean Andonegi
Ricardo Unzueta Mujika
José Luis Almandoz
Tim: Iñaki Ibarburu
Texto 1966 Banyoles 4+ ABSM 1 Josean Andonegi
Miguel Uranga
Javier Nogueras
Martín Jiménez
Tim: Iñaki Ibarburu
1966 Banyoles 2+ ABSM 2 Javier San Martín
Miguel Andonegi
Tim: Iñaki Ibarburu
1966 Banyoles 4+ JM 2 Juan Ikazategi
Enrique Torre
Juan Indo
Ramón Oronoz
Tim: Antonio Bargas
Texto 1967 Banyoles 8+ ABSM 1 Ricardo Unzueta Mujika
Martín Jiménez
Josean Andonegi
Enrique Tilbes
Jesus L. Arreitunandia
Javier San Martín
Iñaki Larramendi
Miguel Andonegi
Tim: Iñaki Ibarburu
1967 Banyoles 4+ ABSM 2 Miguel Andonegi
Josean Andonegi
Javier Nogueras
Martín Jiménez
Tim: Iñaki Ibarburu
1968 Banyoles 8+ ABSM 2 Javier San Martín
Ignacio Lizarralde
Josean Andonegi
Miguel Berasaluce
Ricardo Unzueta Mujika
Martín Jiménez
Javier Nogueras
Antxon Nogueras
Tim: Iñaki Ibarburu
1968 Banyoles 2- ABSM 2 Olegario Iturralde
José Luis Almandoz
1969 Banyoles 2- ABSM 2 Sixto Carballo
José García Viga
1969 Banyoles 8+ ABSM 3 Iñaki Franco
Josean Andonegi
Miguel Soraluze
Javier Nogueras
Miguel Uranga
Martín Jiménez
Miguel Andonegi
Antxon Nogueras
Tim: Angel Expósito
1969 Banyoles 4+ JM 1 Miguel Angel Casbas
Ramón Mujika
Antxon Beitia
José Luis Ostolaza
Tim: Juan Urtizberea
1970 Banyoles 4+ JM 1 Antxon Beitia
Ramón Mujika
Josel Rodríguez Tellechea
José Luis Ostolaza
Tim: Manuel Elipe
Texto 1971 La Tranquera 1X JM 1 Antxon Beitia
Texto 1971 La Tranquera 4+ JM 3 Xabier Mendizabal
Jesús Aldalur
Juan Luis Larrea
José Miguel Galdós
Tim: Manuel Elipe
1971 La Tranquera 2+ CM 1 Patxi Aldalur
Joaquín Urtizberea
Tim: Iñaki Rodríguez
1971 La Tranquera 4+ CM 3 Mikel Genua
Jesús Goikoetxea
José Molina
Emilio Fernández
Tim: Manuel Elipe
Texto 1971 La Tranquera 1X CM 4 Juan Mª Rodríguez
Texto 1972 Banyoles 4+ JM 1 Xabier Mendizabal
Joaquín Urtizberea
Patxi Aldalur
Jesús Aldalur
Tim: Iñaki Rodríguez
1972 Banyoles 2+ JM 2 A. Anaya
Alfonso Sagarzazu
Tim: J.A. Istillarte
1972 Banyoles 8+ JM 3 Pedro Urkiri
Jesús Goikoetxea
Carlos Marín
José Luis Barrenechea
José Miguel Galdós
José L. Martínez
Juan Carlos Lecuona
Joseba Rodríguez
Tim: Andrés Castellón
1972 Banyoles 1X SBM 1 Antxon Beitia
1972 Banyoles 8+ SBM 1 Antxon Beitia
Antxon Nogueras
I. Ikazategi
José García Viga
Sixto Carballo
José Luis Ostolaza
Jesús Barbarin
Martín Jiménez
Tim: Pedro Burgos
1972 Banyoles 2+ SBM 1 Sixto Carballo
José García Viga
Tim: Andrés Castellón
1972 Sevilla 1X CM 4 Juan Mª Rodríguez
Texto 1973 Banyoles 2+ JM 4 Patxi Aldalur
Juan Mª Rodríguez
Tim: Jorge Alberro
1973 Banyoles 8+ JM 5 Josean Arkotxa
P. Egaña
Patxi Aldalur
Pedro Urkiri
Juan Mª Rodríguez
Ramón Lekuona
Oscar Senderos
Gonzalo Artaza
Tim: Andrés Castellón
1973 Banyoles 4+ JM 6 Pedro Urkiri
P. Egaña
Ramón Lekuona
Oscar Senderos
Tim: Endika Salegi
1973 Banyoles 2+ SBM 1 Xabier Mendizabal
Jesús Aldalur
Tim: Jorge Alberro
Texto 1973 Vigo 4+ CM 4 Joaquin Larrañaga
Joseba Goñi
Txema Arbe
Iñaki Rodríguez
Tim: A. Zorrilla
1973 Vigo 1X CM 5 Andrés Castellón
1973 Vigo 1X IM 2 Txomin García
1973 Vigo 1X IM 4 Lander Almandoz
1973 Vigo 1X AM 7 M.A. Lorenzo
Texto 1974 Mequinenza 4+ JM 1 Juan Mª Rodríguez
Oscar Senderos
Txema Arbe
Josean Arkotxa
Tim: Iñigo Aristegui
1974 Mequinenza 2- JM 5 Emilio Fernández
Juan Manuel Dourodier
Texto 1974 Mequinenza 1X CM 0 Iñaki Rodríguez
1974 Mequinenza 4+ CM 0 Andrés Castellón
Iñaki Biain
Juan Carlos Mujika

Tim:
Texto 1974 Mequinenza 2+ CM 5 Félix Zeberio
Koldo Amezaga
Tim: Oskar Rodríguez
1974 Mequinenza 4+ SAM 2 Antxon Beitia
Xabier Mendizabal
Patxi Aldalur
Jesús Aldalur
Tim: J.A. Sarasola
1974 Santander 1X IM 1 Iñaki Arratibel
1974 Santander 1X IM 3 Endika Salegi
1975 Amposta 1X IM 0 Mikel Alcalde
1975 Amposta 1X IM 0 Almandoz Bikandi
1975 Amposta 1X IM 8 Arratibel
1975 Amposta 1X IM 8 Fernando Verano
1975 Mequinenza 1X JM 0 Iñaki Rodríguez
1975 Mequinenza 4+ JM 3 Txema Arbe
Jose M. Dourodier
Iñigo Pérez de Arenaza
Juan Carlos Mujika
Tim: Juan Mª Almandoz Bikandi
Texto 1975 Mequinenza 8+ JM 4 Andrés Castellón
Txema Arbe
Juan Carlos Mujika
Iñigo Pérez de Arenaza
Juan Manuel Dourodier
Iñaki Rodríguez
Iñaki Biain
Josean Azpeitia
Tim: Juan Mª Almandoz Bikandi
1975 Mequinenza 8+ CM 2 Josean Urbieta
Félix Zeberio
Fernando Serrulla
Txomin García
Bruno Uriarte
Juan P. Pérez
Juan Carlos Álvarez
Julián Arratibel
Tim: José Luis Almandoz Bikandi
1975 Mequinenza 4+ CM 2 Josean Urbieta
Félix Zeberio
Fernando Serrulla
Txomin García
Tim: José Luis Almandoz Bikandi
1975 Mequinenza 1X CM 5 Julián Arratibel
1975 Mequinenza 2+ SBM Eugenio Fernández
Mikel Zatarain
Tim: José Luis Almandoz Bikandi
Texto 1975 Mequinenza 4+ SBM 1 Antxon Beitia
Oscar Senderos
Patxi Aldalur
Josean Arkotxa
Tim: Oskar Rodríguez
1975 Mequinenza 2- SBM 3 Emilio Fernández
Jesús Goikoetxea
Texto 1975 Mequinenza 8+ SBM 4 Antxon Beitia
Josean Arkotxa
Patxi Aldalur
Emilio Fernández
Eugenio Fernández
Oscar Senderos
Mikel Zatarain
Antxon Blanco
Tim: Oskar Rodríguez
1976 Guadalix 1X IM 0 Patxi Sáez
1976 Guadalix 2X IM 0 Fernando Verano
Juan Mª Almandoz Bikandi
1976 Guadalix 1X AM 5 Juan Antonio Arratibel
Texto 1976 Mequinenza 4+ ABSM 3 Juan Mª Rodríguez
Patxi Aldalur
Oscar Senderos
Jesús Aldalur
Tim: Oskar Rodríguez
1976 Mequinenza 4- ABSM 4 Juan Mª Rodríguez
Patxi Aldalur
Oscar Senderos
Jesús Aldalur
1976 Mequinenza 2+ JM 0 Benantxo Genua
Iñaki Alonso
Tim: Juan Antonio Arratibel
Texto 1976 Mequinenza 4+ JM 3 Félix Zeberio
Iñaki Rodríguez
Fernando Serrulla
Juan Carlos Álvarez
Tim: Juan Antonio Arratibel
1976 Mequinenza 8+ JM 4 Txomin García
Josean Urbieta
Iñaki Biain
Fernando Serrulla
Iñaki Rodríguez
Félix Zeberio
Andrés Castellón
Juan Carlos Álvarez
Tim: Juan Mª Almandoz Bikandi
Texto 1976 Mequinenza 8+ CM 3 Patxi Agiriano
Agustin Eizagirre
Mikel Alcalde
Julián Arratibel
Bruno Uriarte
Juan Peio Sesé
Josean Zeberio
J.M. Artola
Tim: Oskar Rodríguez
1976 Mequinenza 4+ CM 4 Juan Peio Sesé
Agustin Eizagirre
Julián Arratibel
Bruno Uriarte
Tim: Oskar Rodríguez
1977 Mequinenza 2+ ABSM 0

Tim:
1977 Mequinenza 4+ ABSM 3 Juan Mª Rodríguez
Patxi Aldalur
Oscar Senderos
Jesús Aldalur
Tim: Oskar Rodríguez
1977 Mequinenza 2- ABSM 5 Eugenio Fernández
Mikel Zatarain
1977 Mequinenza 1X JM
1977 Mequinenza 2X JM 0
1977 Mequinenza 2- JM 3 Josean Urbieta
Benantxo Genua
1977 Mequinenza 4+ JM 4 Juan Carlos Álvarez
Agustín Eizagirre
Juan Peio Sesé
Félix Zeberio
Tim: Jose A. Arratibel
1977 Mequinenza 8+ JM 6 Juan Carlos Álvarez
Agustín Eizagirre
Victor García
Benantxo Genua
Juan Peio Sesé
Félix Zeberio
Juan Ignacio Erdozia
Josean Urbieta
Tim: Jose A. Arratibel
1977 Mequinenza 2X CM 0
Texto 1977 Mequinenza 8+ CM 2 Joseba Arruti
Iñaki Garmendia
Josean Zeberio
Mikel Igareta
Patxi Sáez
Mikel Alcalde
Jon Muro
Patxi Agiriano
Tim: Víctor Garcia
Texto 1977 Mequinenza 2+ CM 3 Josean Zeberio
Joseba Arruti
Tim: Iñaki Arratibel
1977 Mequinenza 4+ CM 4 Mikel Alcalde
Patxi Agiriano
Patxi Sáez
Iñaki Garmendia
Tim: Raul Tenes
1977 Mequinenza 1X IM
1977 Mequinenza 1X IM 6 Iñaki Begiristain
1977 Mequinenza 1X AM 0
1978 Mequinenza 2- ABSM 0
1978 Mequinenza 4+ ABSM 3 Patxi Aldalur
Jesús Aldalur
Oscar Senderos
Félix Zeberio
Tim: Iñaki Arratibel
Texto 1978 Mequinenza 8+ ABSM 4 Patxi Aldalur
Jesús Aldalur
Oscar Senderos
Félix Zeberio
Mikel Zatarain
Eugenio Fernández
Iñaki Rodríguez
Benantxo Genua
Tim: Javier Garín
1978 Mequinenza 4- ABSM 5 Iñigo Pérez de Arenaza
Juan Carlos Álvarez
Gonzalo Artaza
Iñaki Biain
Texto 1978 Mequinenza 4+ JM 3 Julián Arratibel
Josean Zeberio
Iñaki Garmendia
Joseba Arruti
Tim: Iñaki Arratibel
1978 Mequinenza 8+ JM 4 Jose A. Arratibel
Josean Zeberio
Mikel Alcalde
Juan Peio Sesé
Iñaki Garmendia
Joseba Arruti
Patxi Agiriano
Jon Muro
Tim: Iñaki Arratibel
1978 Mequinenza 4- JM 5 Javier Belar
Iñaki Egibar
Jose M. Izarreta
Ramón Alday
1978 Trasona 4+ CM Patxi Sáez
J.A. Grande
Iñigo Santz Cruz
J.R. Zurutuza
Tim: Javier Garín
1978 Trasona 8+ CM 0 Oskar Rodríguez
Juan Mª Almandoz Bikandi
Patxi Sáez
J.A. Grande
Iñigo Santa Cruz
Luis Alkiza
Iñaki Artola
J.R. Zurutuza
Tim: Javier Garín
1978 Trasona 2X IM
1978 Trasona 1X IM 3 Iñaki Arratibel
Texto 1979 Mequinenza 4+ JM 1 Patxi Agiriano
Iñaki Garmendia
Josean Zeberio
Mikel Alcalde
Tim: Vicente Plano
1979 Mequinenza 8+ JM 3 Iñigo Santa Cruz
Josean Zeberio
Jon Muro
Patxi Agiriano
Iñaki Garmendia
Joseba Arruti
J. Belar
Mikel Alcalde
Tim: Iñaki Arratibel
1979 Mequinenza 4- JM 4 Juan Mª Almandoz Bikandi
Jose Igarate
Patxi Sáez
Ramón Alday
1979 Mequinenza 2- JM 6 Iñigo Santa Cruz
Xabier Belar
1979 Sevilla 2X CM Víctor Santos
José Luis Almandoz Bikandi
1979 Sevilla 4+ CM 4 Oskar Rodríguez
Juan Ignacio Erdozia
Iñaki Artola
Jose I. Zubiaurre
Tim: Sebastián Egizabal
1979 Sevilla 8+ CM 5 Oskar Rodríguez
Juan Ignacio Erdozia
Iñaki Artola
Jose I. Zubiaurre
Iñaki Begiristain
José Luis Almandoz Bikandi
Victor García
Juan Ruiz
Tim: Mikel Begiristain
1979 Sevilla 1X IM
1979 Sevilla 1X IM
1979 Sevilla 2X IM 6 Iñaki Arratibel
Matías Grande
1980 Mequinenza 8+ ABSM 6 Patxi Aldalur
Josean Zeberio
Juan Antonio Arratibel
Benantxo Genua
Oscar Senderos
Iñaki Garmendia
Félix Zeberio
Patxi Agiriano
Tim: Javier Cerezo
1980 Mequinenza 4+ JM 5 Victor García
Oskar Rodríguez
Jon Paul Aizarna
Juan Ignacio Erdozia
Tim: Mikel Begiristain
Texto 1980 Mequinenza 8+ JM 8 Antxon Olano
Luis Alkiza
Victor García
José Luis Almandoz Bikandi
Oskar Rodríguez
Juan Mª Almandoz Bikandi
Juan Ignacio Erdozia
Jon Paul Aizarna
Tim: Javi
1980 Mequinenza 4+ CM 3 Matias Grande
Jose M. de la Fuente
Iñaki Begiristain
Joseba Gerriko
Tim: Mikel Begiristain
1980 Mequinenza 8+ CM 5 Matias Grande
Jose M. de la Fuente
Iñaki Begiristain
Joseba Gerriko
Javier Garín
Remigio Rodríguez
Andoni Alkorta
Juan Antonio Arratibel
Tim: Mikel Begiristain
1980 Mequinenza 1X IM
1980 Mequinenza 1X IM
1980 Mequinenza 2X ABSF 4 Itziar Vergara
Inmaculada Barradas
1980 Mequinenza 1X JF 5 Viviana Frezza
1980 Mequinenza 2X JF 6 Asunción Isasi
Idoia Goenaga
1981 Mequinenza 8+ ABSM 4 Juan Mª Almandoz Bikandi
Benantxo Genua
Juan Mª Rodríguez
Patxi Aldalur
Eugenio Fernández
Javier Belar
Félix Zeberio
Iñaki Biain
Tim: Javier Cerezo
Texto 1981 Mequinenza 4+ JM 3 Oskar Rodríguez
José Luis Almandoz Bikandi
Juan Ignacio Erdozia
Iñaki Begiristain
Tim: Mikel Begiristain
Texto 1981 Mequinenza 8+ JM 5 Oskar Rodríguez
José Luis Almandoz Bikandi
Juan Ignacio Erdozia
Iñaki Begiristain
Antxon Olano
Iñaki Artola
Luisma Rekejo
Victor García
Tim: Mikel Begiristain
1981 Mequinenza 2+ JM 8 Antxon Olano
Luisma Rekejo
Tim: Mikel Begiristain
1981 Mequinenza 8+ CM 3 Juan Antonio Arratibel
Matías Grande
Andoni Alkorta
Javier Beitia
Jesús Ferreiro
Gonzalo Urreizti
Oscar Abad
Joaquin Honorato
Tim: Oscar Querentes
1981 Mequinenza 4+ CM 4 Juan Antonio Arratibel
Matías Grande
Andoni Alkorta
Aitor Beitia
Tim: Oscar Querentes
1981 Mequinenza 2X IM 8
1981 Mequinenza 1X ABSF 1 Inmaculada Barradas
1981 Mequinenza 1X JF 3 Idoia Goenaga
1981 Mequinenza 2X CF 0
1982 Mequinenza 1X ABSM
1982 Mequinenza 8+ ABSM







Tim:
Texto 1982 Mequinenza 4- ABSM 5 Oskar Rodríguez
Juan Ignacio Erdozia
Julián Arratibel
Juan Mª Almandoz Bikandi
1982 Mequinenza 4+ ABSM 6



Tim:
1982 Mequinenza 4+ JM 2 Matias Grande
Iñaki Begiristain
Joseba Gerriko
F.Javier Beitia
Tim: Mikel Begiristain
1982 Mequinenza 4- JM 6 Matias Grande
Iñaki Begiristain
Joseba Gerriko
F.Javier Beitia
1982 Mequinenza 8+ CM 2 Gonzalo Urreizti
Oscar Abad
Gerardo Telleria
José Mª Segurola
Juan Martiarena
Aurelio Sebastián
Luis J. Martínez
Jon Begiristain
Tim: Oscar Querentes
1982 Mequinenza 4+ CM 4 Juan Martiarena
José Mª Segurola
Gonzalo Urreizti
Oscar Abad
Tim: Oscar Querentes
1982 Mequinenza 1X IM
1982 Mequinenza 2X IM 6 Jon Muro
Daniel Martínez de Marañón
1982 Mequinenza 1X ABSF 2 Inmaculada Barradas
1982 Mequinenza 1X JF 6 Garbiñe Eizmendi
1982 Mequinenza 1X CF 3 Edurne Aranzabal
Texto 1982 Mequinenza 2X IF 3 Aitziber Iturralde
Maite Garmendia
1983 Mequinenza 4- ABSM


1983 Mequinenza 4+ ABSM 5



Tim:
1983 Mequinenza 8+ ABSM 8







Tim:
1983 Mequinenza 2+ JM 0

Tim:
1983 Mequinenza 2- JM 0
1983 Mequinenza 8+ JM 2 Jon M. Alkorta
Matías Grande
Andoni Alkorta
Gonzalo Urreizti
Aitor Beitia
Juan Antonio Arratibel
José Mª Segurola
Jesús Ferreiro
Tim: Oscar Querentes
1983 Mequinenza 4X CM 2 Aitor Ugarte
Aitor Iturralde
Mikel Eguren
Iñaki Arizmendi
1983 Mequinenza 4+ CM 3 Josu Larunbe
Jaime Peón
Gerardo Telleria
Andoni Begiristain
Tim: Unai Luzuriaga
1983 Mequinenza 1X CM 9
1983 Mequinenza 1X IM
1983 Mequinenza 2X IM Ashen Gorriti
Iñaki Burutaran
1983 Mequinenza 1X AM
1983 Mequinenza 1X ABSF
1983 Mequinenza 2X JF 2 Edurne Aranzabal
Garbiñe Eizmendi
1983 Mequinenza 2X IF 2 Aitziber Iturralde
Maite Garmendia
1984 Mequinenza 8+ ABSM 4 Antxon Olano
Patxi Aldalur
Patxi Agiriano
Emilio Giralt
Juan Mª Almandoz Bikandi
Javi Martínez
Juan Ignacio Erdozia
Oskar Rodríguez
Tim: Aitor Ocón
1984 Mequinenza 2X JM
1984 Mequinenza 4- JM


1984 Mequinenza 2- JM 0
1984 Mequinenza 4+ JM 2 Gonzalo Urreizti
José Mª Segurola
Oscar Abad
Juan Martiarena
Tim: Ibon Alkorta
1984 Mequinenza 2+ JM 3 Ramón Beraeche
Mikel Basarte
Tim: Santiago Zinkunegi
1984 Mequinenza 8+ JM 6 Gonzalo Urreizti
José Mª Segurola
Oscar Abad
Juan Martiarena
José Larunbe
Gerardo Tellería
Iñaki Arizmendi
Ramón Beraeche
Tim: Ibon Alkorta
1984 Mequinenza 1X CM
1984 Mequinenza 2- CM 0
1984 Mequinenza 4X CM 1 Aitor Ugarte
Aitor Iturralde
Nestor Alkorta
Mikel Begiristain
1984 Mequinenza 2+ CM 3 Guillermo Aranbarri
Jon Eizmendi
Tim: Unai Luzuriaga
1984 Mequinenza 8+ CM 7 Mikel Eguren
Ashen Gorriti
Iñigo
Inaxio Olasagasti
Iñaki Burutaran



Tim:
Texto 1984 Mequinenza 2X IM Juan Muro
Daniel Martínez de Marañón
1984 Mequinenza 1X AM
1984 Mequinenza 1X ABSF
1984 Mequinenza 2X ABSF
1984 Mequinenza 1X JF 2 Edurne Aranzabal
1984 Mequinenza 2X CF 4 Maite Garmendia
Izaskun Burutaran
1984 Mequinenza 1X IF 2 Aitziber Iturralde
Texto 1985 Banyoles 2X ABSM 0 Iñaki Artola
Oskar Rodríguez
1985 Banyoles 8+ ABSM 11







Tim:
1985 Banyoles 4+ ABSM 6 Gonzalo Urreizti
M. Berasarte
Oscar Abad
E. Beraetxe
Tim: Iñaki Alkorta
1985 Banyoles 2+ ABSM 9

Tim:
1985 Banyoles 2- ABSM 9
1985 Banyoles 2X JM 1 Jon Begiristain
Iñaki Arizmendi
1985 Banyoles 4X JM 2 Aitor Ugarte
Aitor Iturralde
Nestor Alkorta
Mikel Eguren
1985 Banyoles 8+ JM 3 Jon Begiristain
Inaxio Olasagasti
D. Etxarte
Iñigo Jauregi
Iñaki Arizmendi
Josu Larunbe
A. Zabala
Iñaki Duo
Tim: Unai Larunbe
1985 Banyoles 4- JM 3 Gerardo Telleria
P. Agirrezabala
Xabier De Vicente
J. Martínez
1985 Banyoles 4+ JM 6 J. Telleria
F. Arrizabalaga
Xabier De Vicente
J. Martínez
Tim: Unai Larunbe
1985 Banyoles 1X JM 9 Mikel Gortari
1985 Banyoles 2X ABSF 6 G. Arizmendi
Idoia Goenaga
1985 Banyoles 4X JF 1 Izaskun Burutaran
Ana Hosteins
Amaia Gorriti
Ester Sorozabal
1985 Mequinenza 2X CM 12 Juan Muro
Angel Mateo
1985 Mequinenza 4+ CM 2 Mikel Begiristain
Ashen Gorriti
Jon Eizmendi
Iñaki Burutaran
Tim: Andoni Barcia
1985 Mequinenza 8+ CM 3 Mikel Begiristain
Ashen Gorriti
Guillermo Aranbarri
Joseba Etxarte
Jon Eizmendi
Iñaki Burutaran
Imanol Bereciartua
Xabier Beraetxe
Tim: Unai Luzuriaga
1985 Mequinenza 2+ CM 5 Diego Arano
Carlos Aldasoro
Tim: Jon Aizpurua
1985 Mequinenza 2- CM 5 Josetxo Garmendia
Mikel Peribáñez
1985 Mequinenza 1X IM 0 Unai Luzuriaga
1985 Mequinenza 4X IM 4 Daniel Martínez de Marañón
Imanol Hosteins
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
1985 Mequinenza 2X CF 6 Aitziber Iturralde
Maite Garmendia
1985 Mequinenza 1X IF 7 Idoia Burutaran
1986 Mequinenza 8+ JM Inaxio Olasagasti
Guillermo Aranbarri
Mikel Begiristain
Angel Mateo
Iñaki Burutaran
Ibon Arizmendi
Ashen Gorriti
Iñigo Jauregi
Tim: Unai Larunbe
1986 Mequinenza 4X JM 1 Aitor Ugarte
Mikel Eguren
Nestor Alkorta
Aitor Iturralde
1986 Mequinenza 2X JM 3 Mikel Eguren
Aitor Iturralde
1986 Mequinenza 8+ IM 1 Haritz Iturralde
Ricardo Unzueta Goñi
Eduardo Bengoa
Asier Anduaga
Iñigo Berasarte
Iñigo Otegi
Peio Oiz
Joseba Clavijo
Tim: Iker Uranga
1986 Mequinenza 4X ABSF 3 Amaia Gorriti
Garbiñe Eizmendi
Idoia Goenaga
Ester Sorozabal
1986 Mequinenza 2X JF 2 Izaskun Burutaran
Ana Hosteins
1986 Mequinenza 4X JF 2 Bakarne Royo
Maite Garmendia
Izaskun Burutaran
Ana Hosteins
1986 Mequinenza 4X CF 3 Aitziber Iturralde
Kristina Baqueriza
Idoia Burutaran
1987 Alicante YOLA 4+ ABSM 3 Patxi Aldalur
José Luis Almandoz Bikandi
Iñaki Duo
Oskar Rodríguez
Tim: Gorka Unzueta Goñi
1987 Alicante YOLA 4+ JM 2 Gorka López
Ashen Gorriti
Iñaki Burutaran
Juan Muro
Tim: Gorka Unzueta Goñi
1987 Alicante YOLA 4+ CM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Berasarte
Tim: Gorka Unzueta Goñi
1987 Legutiano 2X ABSM 2 Mikel Begiristain
Jon Begiristain
1987 Legutiano 4X ABSM 2 Mikel Eguren
Aitor Iturralde
Mikel Begiristain
Jon Begiristain
1987 Legutiano 4- ABSM 2 Ramón Beraeche
Juan Ignacio Erdozia
Matias Grande
José Luis Almandoz Bikandi
1987 Legutiano 8+ JM 1 Mikel Begiristain
Guillermo Aranbarri
Juan Muro
Iñaki Bodegas
Josetxo Garmendia
Gorka López
Imanol Bereciartua
Iñaki Burutaran
Tim: Iker Uranga
1987 Legutiano 2X ABSF 3 Amaia Gorriti
Ana Hosteins
1987 Legutiano 4X ABSF 3 Idoia Goenaga
Izaskun Burutaran
Amaia Gorriti
Ana Hosteins
Texto 1987 Legutiano 4X JF 1 Maite Garmendia
Cristina Vaqueriza
Bakarne Royo
Aitziber Iturralde
1987 Mequinenza 8+ CM 1 Harkaitz Alkorta
Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Berasarte
Daniel Martínez de Marañón
Asier Anduaga
Ibon Elizasu
Tim: Gorka Unzueta Goñi
1987 Mequinenza 2+ CM 1 Josu Cejuela
Eduardo Bengoa
Tim: Igor Garmendia
1987 Mequinenza 4+ CM 1 Joseba Clavijo
Ibon Elizasu
Daniel Martínez de Marañón
Ricardo Unzueta Goñi
Tim: Gorka Unzueta Goñi
1987 Mequinenza 4- CM 1 Juanma Murua
Imanol Hosteins
Jon Garaialde
Juantxo Ibarburu
1988 Legutiano 4X ABSM 2 José Luis Almandoz Bikandi
Benantxo Genua
Mikel Peribañez
Guillermo Aranbarri
Texto 1988 Legutiano 8+ ABSM 4 Oskar Rodríguez
Mikel Eguren
Aitor Ugarte
José Luis Almandoz Bikandi
Patxi Aldalur
Juan Ignacio Erdozia
Aitor Iturralde
Iñaki Duo
Tim: Mikel Begiristain
1988 Legutiano 2+ ABSM 5

Tim:
1988 Legutiano 2X ABSM 5
1988 Legutiano 4- ABSM 5 Iñaki Burutaran
Francisco Beitia
Inaxio Olasagasti
Xabier De Vicente
1988 Legutiano 4- ABSM 5


1988 Legutiano 2X JM 1 Urko Urreizti
Juan Muro
1988 Legutiano 4- JM 3 Jon Garaialde
Juantxo Ibarburu
Javier Uresberueta
Imanol Hosteins
1988 Legutiano 2+ JM 5

Tim:
1988 Legutiano 4+ JM 6



Tim:
1988 Legutiano 4- ABSF 1 Bakarne Royo
Amaia Gorriti
A. Mosteros
Izaskun Burutaran
1988 Legutiano 2X ABSF 3 Jasone Etxeberria
Encarna Mendez
1988 Legutiano 2X JF 3 Aitziber Iturralde
Cristina Vaqueriza
1988 Lodosa YOLA 4+ ABSM 1 Benantxo Genua
Juan Ignacio Erdozia
José Luis Almandoz Bikandi
Oskar Rodríguez
Tim: Unai Luzuriaga
1988 Lodosa YOLA 4+ JM 3 Gorka López
Juan Muro
Ibon Elizasu
Imanol Hosteins
Tim: Unai Luzuriaga
1988 Lodosa YOLA 4+ CM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Berasarte
Tim: Ibon Echeverria
1988 Mequinenza 8+ CM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Berasarte
Juanma Murua
Asier Anduaga
Josu Cejuela
Peio Oiz
Tim: Ibon Echeverria
1988 Mequinenza 4+ CM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Berasarte
Tim: Ibon Echeverria
1988 Mequinenza 2X CF 3 Olatz Hosteins
Eva Erdozia Usarraga
1988 Mequinenza 1X IF 4
1989 Banyoles 2+ ABSM 1 Juan Ignacio Erdozia
José Luis Almandoz Bikandi
Tim: Ivan Bustinza
1989 Banyoles 4X ABSM 4 Andoni Alkorta
Mikel Begiristain
Iñaki Burutaran
Gorka López
1989 Banyoles 8+ ABSM 5







Tim:
1989 Banyoles 2X ABSM 5
1989 Banyoles 8+ JM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Ibon Elizasu
Haritz Iturralde
Peio Oiz
Juanma Murua
Iñigo Berasarte
Asier Anduaga
Tim: Ibon Echeverria
1989 Banyoles 4+ JM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Ibon Elizasu
Haritz Iturralde
Tim: Ibon Echeverria
1989 Banyoles 2X CM 2 Gorka Vaqueriza
Garikoitz Azkue
1989 Banyoles 4- ABSF 2 Ana Hosteins
Bakarne Royo
Izaskun Burutaran
Cristina Vaqueriza
1989 Banyoles 2X CF 2 Eva Erdozia Usarraga
Olatz Hosteins
1989 Banyoles 1X CF 3 Itziar Eguren
Texto 1989 Madrid YOLA 4+ ABSM Oskar Rodríguez
Iñaki Duo
José Luis Almandoz Bikandi
Juan Ignacio Erdozia
Tim:
1990 Castrelo 8+ CM 2 Mikel Arruti
Marcos Senderos
Gorka Vaqueriza
Xabier Zabala
Bruno Zamorano
Garikoitz Azurmendi
Raul Egaña
Xabier Arruti
Tim: Angel Zarautz
1990 Sevilla 4+ ABSM 2 José Luis Almandoz Bikandi
Juan Ignacio Erdozia
Urko Urreizti
Mikel Eguren
Tim: Ivan Bustinza
1990 Sevilla 4- ABSM 5 Jon Garaialde
Iñaki Duo
Unai Luzuriaga
Josetxo Garmendia
1990 Sevilla 2+ ABSM 6

Tim:
1990 Sevilla 2X ABSM 6
Texto 1990 Sevilla 8+ ABSM 7 Oskar Rodríguez
Aitor Ugarte
Guillermo Aranbarri
Iñaki Burutaran
Patxi Aldalur
José Luis Almandoz Bikandi
Iñigo Jauregi
Ibon Elizasu
Tim: Iraitz Otazo
1990 Sevilla 4+ JM 1 Joseba Clavijo
Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Berasarte
Tim: Imanol Guerra
1990 Sevilla 8+ JM 2 Joseba Clavijo
Juanma Murua
Ricardo Unzueta Goñi
Iñigo Otegi
Haritz Iturralde
Garikoitz Azkue
Iñigo Berasarte
Asier Anduaga
Tim: Ivan Bustinza
1990 Sevilla 4- ABSF 2 Izaskun Olaizola
Karmele Olaizola
Karmele Etxarri
Cristina Vaqueriza
1990 Sevilla 2X ABSF 5 Idoia Burutaran
Edurne Olaizola
1990 Sevilla 1X JF 4
1990 Sevilla 2X JF 6
1991 Legutiano 4+ ABSM 5



Tim:
1991 Legutiano 2X JM 2 Gorka Vaqueriza
Garikoitz Azkue
1991 Legutiano 8+ JM 4







Tim:
1991 Legutiano 2X ABSF 6
1991 Legutiano 2X JF 2 Itziar Eguren
Eva Erdozia Usarraga
1991 Legutiano 4X JF 2 Olatz Hosteins
Itziar Eguren
Miren Alkorta
Eva Erdozia Usarraga
1991 Legutiano 1X CF 6
1992 Donostia YOLA 4+ ABSM 3 Oskar Rodríguez
Aitor Iturralde
Iñaki Burutaran
Javier Uresberueta
Tim: Unai Luzuriaga
1992 Donostia YOLA 4+ CM 2 Ivan Bustinza
Aritz Arzelus
Gotzon Martinez
Juan Olaizola
Tim: Imanol Guerra
1992 Donostia YOLA 4+ VM 2 Iñaki Artola
Juan Mª Iturralde
Juan Mª Rodríguez
José Manuel Amilibia
Tim: Iban Biaga
1992 Legutiano 8+ ABSM 1 Joseba Clavijo
Ibon Elizasu
Haritz Iturralde
Juan Ignacio Erdozia
Urko Urreizti
José Luis Almandoz Bikandi
Juanma Murua
Ricardo Unzueta Goñi
Tim: Aitor Indaberea
1992 Legutiano 4+ ABSM 6 Oskar Rodríguez
Aitor Iturralde
Javier Uresberueta
Iñaki Burutaran
Tim:
1992 Legutiano 4- ABSM 6 Oskar Rodríguez
Aitor Iturralde
Javier Uresberueta
Iñaki Burutaran
1992 Legutiano 4+ JM Mikel Arruti
Xabier Arruti
Gorka Vaqueriza
Xabier Zabala
Tim:
1992 Legutiano 8+ JM 2 Mikel Arruti
Xabier Arruti
Gorka Vaqueriza
Xabier Zabala
Raúl Egaña
G. Urruzmendi
M. Urdanpilleta
Gorka Leunda
Tim: Iraitz Otazo
1992 Legutiano 8+ JM 4 Mikel Arruti
Xabier Arruti
Gorka Vaqueriza
Xabier Zabala
Raúl Egaña
G. Urruzmendi
M. Urdanpilleta
Gorka Leunda
Tim: Iraitz Otazo
1992 Legutiano 4+ CM 6



Tim:
1992 Legutiano 4+ VM 4



Tim:
1992 Legutiano 1X ABSF 4
1993 Legutiano 8+ ABSM 3 Joseba Clavijo
Ibon Elizasu
Juanma Murua
Garikoitz Azkue
Juan Ignacio Erdozia
Haritz Iturralde
Aitor Ugarte
Ricardo Unzueta Goñi
Tim: Iraitz Otazo
1993 Legutiano 2- JM Patxi Marin
Iñaki Pascual
1993 Mequinenza 2X IM Jon Gurutz Esnal
Aritz Ajuria
Texto 1993 Mequinenza 4X IM 1 Xabier Zubeldia
Xabier García Azpiazu
Aritz Etxeberria
Jon Sánchez
1994 Banyoles 8+ ABSM 5







Tim:
1994 Banyoles 4+ ABSM 6



Tim:
1994 Banyoles 4- JM Patxi Marin
Iñaki Pascual
Dani Marcos
Egoitz Garro
1994 Banyoles 8+ JM 3 Juan Olaizola
Ivan Bustinza
Borja Pablos
Javier Calleja
Jose Mª Sánchez
Gotzon Lizarraga
Arkaitz Poncela
Aritz Arzelus
Tim: Fernando Irigarai
1994 Banyoles 1X VM 3 Iñaki Egibar
1994 Banyoles 1X ABSF 5
1994 Porto Mouros 4+ CM 2 Xabier Zubeldia
Xabier García Azpiazu
Gorka Arzalluz
Kaximir Ikazategi
Tim: Urko Indaberea
1994 Porto Mouros 8+ CM 5 Xabier Zubeldia
Xabier García Azpiazu
Gorka Arzalluz
Kaximir Ikazategi
David Hermoso
Anartz Pascual
Iban Biaga
Aritz Etxeberria
Tim: Urko Indaberea
1995 Banyoles 2X CM Urko Indaberea
Iñaki Dorronsoro
1995 Banyoles 4X CM 1 Xabier Zubeldia
Xabier García Azpiazu
Jon Gurutz Esnal
Aritz Etxeberria
1995 Banyoles 4+ CM 3 Jon Sánchez
Unai Elizasu
Lartaun Rodríguez
Jon Roteta
Tim: Imanol Burgos
1995 Sevilla 2+ ABSM 2 Garikoitz Azkue
Haritz Iturralde
Tim: Fernando Irigarai
1995 Sevilla 4+ ABSM 4 Gorka Leunda
Javier Calleja
Iñigo Almandoz Bikandi
Xabier Zabala
Tim:
1995 Sevilla 4X JM 0


1995 Sevilla 2X JM 2 Borja Pablos
Arkaitz Poncela
1995 Sevilla 2+ JM 4

Tim:
1995 Sevilla 2- JM 5
1996 Banyoles 2+ ABSM 2 Ibon Elizasu
Xabier Arruti
Tim: Iñaki Collazo
1996 Banyoles 4+ ABSM 5



Tim:
1996 Banyoles 4+ JM 2 Aitor Elicegui
Gorka Arzalluz
Aritz Etxeberria
Xabier Zubeldia
Tim: Gorka Rubio
1996 Banyoles 2+ JM 3 Urko Indaberea
Anartz Pascual
Tim: Gonzalo Biaga
1996 Mequinenza 2- CM 4 Unai Elizasu
Jon Roteta
1997 Legutiano 4+ JM 2 Xabier Zubeldia
Aritz Etxeberria
Unai Elizasu
Jon Roteta
Tim: Iñaki Collazo
Texto 1997 Legutiano 8+ JM 3 Xabier Zubeldia
Aritz Etxeberria
Unai Elizasu
Jon Roteta
Jon Gurutz Esnal
Iñaki Dorronsoro
Urko Indaberea
Lartaun Rodríguez
Tim: Iñaki Collazo
1997 Sevilla 8+ CM 3 Borja Lomba
Iñaki Egitegi
Ricardo Ponce
Oier Pineda
Arkaitz Huegun
Josu Marco
Fernando Irigarai
Carlos Ponce
Tim: Imanol Burgos
1998 Mequinenza 2+ ABSM 1 Borja Pablos
Julen Aranburu
Tim: Gorka Rubio
1999 Mequinenza 8+ IM 3







Tim:
1999 Sevilla 4+ ABSM 2 Arkaitz Poncela
Julen Aranburu
Haritz Iturralde
Xabier Zubeldia
Tim: Harkaitz Díaz
1999 Sevilla 4- ABSM 3 Borja Pablos
Julen Aranburu
Haritz Iturralde
Aritz Etxeberria
1999 Sevilla 4+ JM 3 Borja Lomba
Iñaki Egitegi
Fernando Irigarai
Josu Marco
Tim: Harkaitz Díaz
2000 Legutiano 1X VM 2 Ricardo Unzueta Goñi
2001 Banyoles 2+ JM 3 Fernando Valenciaga

Tim: Xabier Goienetxea Unsuain
2001 Banyoles 1X VM 1 Haritz Iturralde
2001 Banyoles 8+ VM 2 Ricardo Unzueta Goñi
Haritz Iturralde
Iñigo Almandoz Bikandi
Ibon Elizasu
Luisma Rekejo
Juan Mª Almandoz Bikandi
Iñaki Burutaran
Fernando Collazo
Tim: Xabier Goienetxea Unsuain
2001 Legutiano 2+ CM 3

Tim:
2002 Castrelo 4X JM 3


2002 Castrelo 2+ CM 3

Tim:
Texto 2003 Banyoles 8+ CM







Tim:
2003 Banyoles 1X JF 0 Sheila Rodríguez
2003 Banyoles 1X CF Rebeca Fernández
2003 Sevilla 4+ ABSM 4 Florin Sorocan
Fernando Valenciaga
Garikoitz Azkue
Mikel Sudupe
Tim: Mikel Izurriaga
2003 Sevilla 1X VM 3 Ricardo Unzueta Goñi
2003 Sevilla 2X VM 4 Fernando Collazo
Benantxo Genua
2003 Sevilla 4+ VM 5 Fernando Collazo
Benantxo Genua
Juan Ignacio Erdozia
Luisma Rekejo
Tim: Mikel Izurriaga
2004 Banyoles 1X ABSM Mikel Sudupe
2004 Banyoles 4+ ABSM 2 Mikel Sudupe
Fernando Valenciaga
Florin Sorocan
Aritz Etxeberria
Tim: Jon Zulaika
2004 Banyoles 1X JM Asier Sudupe
2004 Banyoles 2X JM Andrés Fernández
Xabier Renteria
2004 Banyoles 4+ JM Ekaitz De Ibero
Juan Manuel Bellerin
Hibai Fuente
Ion Quintana
Tim: Jon Zulaika
2004 Banyoles 4- JM Ekaitz De Ibero
Juan Manuel Bellerin
Hibai Fuente
Ion Quintana
2004 Banyoles 1X VM Ricardo Unzueta Goñi
2004 Banyoles 2X CF 0 Verónica Dos Anjos
Fernández
2005 Legutiano 2X JM Mikel Lerma
Lander Clemente
2005 Legutiano 4- JM Ion Quintana
Juan Manuel Bellerin
Ivan López González
Ekaitz De Ibero
2005 Legutiano 1X CM Mikel Izurriaga
2005 Legutiano 2X CM Aitor López González
Jon Iruretagoyena
2005 Legutiano 1X IM Xabier De Diego
Texto 2005 Legutiano 2X IM Daniel Bermejo
Iñigo Busnadiego
Texto 2005 Legutiano 4X IM 10 Urko Garzo
Josu Zubillaga
Imanol Garmendia
Oscar González
2005 Legutiano 1X JF Rebeca Fernández
2005 Legutiano 2X CF Patricia Garmendia
Verónica Dos Anjos
2005 Legutiano 1X CF Ainhara Tedone
2005 Legutiano 1X IF Josune Lizaso
Texto 2005 Legutiano 2X IF 5 Ainhoa Sayans
Mariana Martínez
Texto 2006 Banyoles 1X IM 3 Imanol Garmendia
2006 Banyoles 4X IM 9 Borja Gorospe
Imanol Iradi
Rubén Vicente de Pablo
Unai Boyero
Texto 2006 Banyoles 2X IF 4 Ainhoa Sayans
Amaiur Esnaola
2006 Sevilla 1X JM Imanol Santos
2006 Sevilla 2X JM Imanol García Ibáñez
Iñaki Villanueva
2006 Sevilla 4X JM Aitor López González
Xabier Zubiri
Julen Yarza
Mikel Lerma
2006 Sevilla 2- JM Ivan López González
Lander Clemente
2006 Sevilla 1X JF Rebeca Fernández
2006 Sevilla 4+ CF Oihane Etxarte
Alba
Ainhara Tedone
Mariana Martínez
Tim:
2006 Sevilla 2X CF 5 Josune Lizaso
Patricia Garmendia
2007 Banyoles 2X VM 1 Iñaki Burutaran
Juanma Murua
2007 Banyoles 2X VM 3 Ricardo Unzueta Goñi
Julián Arratibel
2007 Banyoles 1X JF Patricia Garmendia
Texto 2007 Castrelo 8+ CM Jon García
Borja Martín
Imanol Garmendia
Julen Elizasu
Oscar González
Iker Galarza
Rubén Vicente de Pablo
Urki Etxaniz
Tim: Jon Iruretagoyena
Texto 2008 Banyoles 8+ VM 4 Iñaki Rodríguez
Iñaki Biain
Julián Arratibel
Agustín Eizagirre
Josean Azpeitia
Félix Zeberio
Oskar Rodríguez
Juanan Arratibel
Tim: Ane Arratibel
2008 Castrelo 2X JF 3 Josune Lizaso
Patricia Garmendia
2008 Castrelo 4X JF 3 Josune Lizaso
Patricia Garmendia
Mariana Martínez
Izaskun Arroyo
2009 Castrelo 1X CM Eneko Pinzolas
2009 Castrelo 2X CM Jon Algarra
Ander Odriozola
2009 Castrelo 4X CM 6 Jon Ander Díez
Imanol Iradi
Alexander García
Nicolás Valverde
2009 Castrelo 2- CM 8 Martin Beitia
Jon Arrieta
2009 Castrelo 4X IM Xabier Murua
Eneko Larrañaga
Iñaki Garin
Garikoitz Elkano
2010 Banyoles 1X ABSM Xabier De Diego
2010 Banyoles 2X JM 10 Jon Algarra
Martin Beitia
2010 Banyoles 4X JM 6 Jon Ander Díez
Imanol Iradi
Alexander García
Ander Uriz
2010 Banyoles 4X VM 5


2010 Banyoles 1X ABSF 5
2010 Banyoles 2- JF 8
2010 Banyoles 1X S23F 5
2010 Sevilla 1X CM 0
2010 Sevilla 8+ CM 10







Tim:
2010 Sevilla 2X CM 10
2010 Sevilla 2X IM 0
2010 Sevilla 4X IM 0


2010 Sevilla 1X CF 0
2010 Sevilla 2X CF 10
2010 Sevilla 2- CF 3
2010 Sevilla 4X CF 7


2010 Sevilla 2X IF 0
2011 Sevilla 4- ABSM 0 Urko Indaberea
Julen Durandegi
Mikel Sudupe
Aritz Etxeberria
Texto 2011 Sevilla 4+ ABSM 5 Urko Indaberea
Julen Durandegi
Mikel Sudupe
Aritz Etxeberria
Tim: Julen Larrainzar
Texto 2011 Sevilla 1X JM 19 Alberto Torres
Texto 2011 Sevilla 2- JM 3 Imanol Iradi
Jon Ander Díez
Texto 2011 Sevilla 4+ JM 4 Eneko Pinzolas
Andoni Etxebeste
Alexander García
Martin Beitia
Tim: Julen Larrainzar
Texto 2011 Sevilla 8+ JM 7 Martin Beitia
Imanol Iradi
Jon Ander Díez
Eneko Pinzolas
Andoni Etxebeste
Alexander García
Aitor Izagirre
Julen Olasagasti
Tim: Koldo Herrero
2011 Sevilla 1X ABSF 0 Izaskun Arroyo
Texto 2011 Sevilla 2X ABSF 0 Amaiur Esnaola
Josune Lizaso
2012 Castrelo 2+ ABSM 3 Imanol Iradi
Elias Arruebarrena
Tim: Julen Larrainzar
2012 Castrelo 4+ ABSM 5 Imanol Iradi
Elias Arruebarrena
Martin Beitia
Aritz Etxeberria
Tim: Julen Larrainzar
2012 Castrelo 2X JM Aitor Odriozola
Ander Odriozola
2012 Castrelo 8+ JM 5 Andoni Etxebeste
Eneko Pinzolas
Eneko Larrañaga
Asier Gereño
Alberto Torres
Aitor Izagirre
Xabier Murua
Julen Olasagasti
Tim: Julen Larrainzar
2012 Castrelo 4+ JM 5 Andoni Etxebeste
Eneko Pinzolas
Eneko Larrañaga
Asier Gereño
Tim: Julen Larrainzar
2012 Castrelo 2- JF 3 Elene Lopetegi
Leire Etxebeste
2012 Castrelo 4X JF 4 Elene Lopetegi
Leire Etxebeste
Larraitz Esnaola
Alexandra Arellano
2012 Sevilla 1X IM Joanes Basurto
2012 Sevilla 2X IM Urko Barbier
2012 Sevilla 4X IM Lander Mirasolain
Ander Prieto
Harriet Landa
2013 Sevilla 2+ ABSM 4 Imanol Iradi
Elias Arruebarrena
Tim: Jon Iruretagoyena
2013 Sevilla 4+ ABSM 5 Imanol Iradi
Elias Arruebarrena
Florin Sorocan
Jon Garcia
Tim: Jon Iruretagoyena
2013 Sevilla 1X JM Eneko Larrañaga
2013 Sevilla 4- JM Ekain Arrieta
Aitor Itxaso
Aitzol Rojas
Iñaki Eizmendi
2013 Sevilla 2- JM 5 Aitor Odriozola
Iker Rodriguez
2013 Sevilla 4X JM 6 Xabier Murua
Eneko Larrañaga
Beñat Arana
Gontzal Iraola
2013 Sevilla 2- ABSF 5 Elene Lopetegi
Leire Etxebeste
2013 Sevilla 2- JF 1 Elene Lopetegi
Leire Etxebeste
2014 Torrevieja YOLA 2X JF 3 Mireia Sainz
Maialen Alkorta





2015 Banyoles 1X IM 1 Koxme Burutaran Olaizola
UR KIROLAK 1922 - Espainiako Txapelketak