ORGANIGRAMA

ZUZENDARITZA TEKNIKOA

Ricardo Unzueta Goñi

PRESTATZAILE FISIKOA

Eugenio Rodríguez Pujol

ENTRENATZAILE SENIORRA

Luis Mª Lasurtegi

Lantaldea - Gizonezkoa

Fernando Valenciaga

Lantaldea - Emakumezkoak

Maialen Arrazola

GAZTE ENTRENATZAILEA

Luis Mª Lasurtegi – Ibon Urbieta

Lantaldea - Gizonezkoa

Joseba Martin – Ibon Urbieta

Lantaldea - Emakumezkoak

Ricardo Unzueta – Ibon Urbieta

GIZONEZKO KADETE MAILAKO ENTRENATZAILEA

Manuel Márquez – Mikel García

Lantaldea - Gizonezkoa

David Sainz – Mikel García -Naroa Arbizu

EMAKUMEZKO KADETE MAILAKO ENTRENATZAILEA

Ibai Uriarte – Mikel García

Lantaldea - Emakumezkoak

David Sainz – Mikel García – Naroa Arbizu

HAUR ENTRENATZAILEA

Juan Mari Rodríguez

Lantaldea - Gizonezkoa

Ashen Gorriti – Iñaki Pascual – Ane Unzueta

Lantaldea - Emakumezkoak

Ashen Gorriti – Iñaki Pascual – Ane Unzueta

ALEVIN ENTRENATZAILEA

Juan Mari Rodríguez

Lantaldea - Gizonezkoa

Ashen Gorriti – Iñaki Pascual – Ane Unzueta

EKIPOAK

EMAKUMEZKO SENIORRAK

Irati Mercader Sanz, Nahikari Artano Otaño, Libe Goñi Kortajarena, Oihana Cereijo Etxarri, June Balda Berra, Ane Xiao Unzueta Gaztelumendi

SENIOR GIZONEZKOAK

Ander Balda Berra, Peru Jauregi Bueno, Unai Loyarte Ibarburu, Jon Iruretagoyena Rama, Beñat Santos Agirre, Marcos Medina Garcia-Ceca

Seniorren entrenamendu ordutegia: Astelehena, Asteartea, Asteazkena, Ostirala, Larunbata, Igandea

EMAKUMEZKO GAZTEAK

Naroa Landa Braga, Haizea Gozategi Urbieta, Irati Unanue De La Fuente, Noa Castillo Larrea, Elene Mikeo Zabala, Marina Otegui Petrirena, Ane Martin Garcia, Irati Etxebeste Merino, Lide Feng Etxebeste Rodriguez, Arbil Tellechea Ayerbe

GIZONEZKO GAZTEAK

Jan Setien Juanikotena, Oier Jauregi Bueno, Iker Dos Reis Perez, Jon Trecet Burguera, Julen Etxezarraga Abarrategui, Jon Wang Unzueta Gaztelumendi, Beñat Susperregui De Lucas, Nikolas Aguilar Moreira, Beñat Segurola Baqueriza, Telmo Urteaga Salaverria, Ur Muniategiandikoetxea Laskurain, Unax Aramburu Mauriz
Gazteak entrenatzeko ordutegia: astelehenetan, astearteetan, ostegunetan, ostiraletan 19:00etatik 21:00etara, larunbatetan, igandeetan marearen arabera

EMAKUMEZKO KADETEAK

Intza Elizasu Santa Cruz, Malen Galarraga Ezeiza, Irune Roldan Martinez, Adriana Arbesu Lizaso, Irati Loyarte Ibarburu, Izaro Olaizola Zubillaga, Aiuri Gorriti Gracia, Oihane Salaberria Iriondo, Aizpea Goia Caridad, Amaia Matyas Larrañaga, Araitz Otamendi Dorronsoro, Maddi Murua De La Mata, Olivia Lopez Mateo, Udane Sistiaga Blanco, Leire Malmierca Quintans, Kemberley Alvarez Zuñiga, Anahi Mejia Caceres, Irati Gude Gonzalez

GIZONEZKO KADETEAK

Adrian Chiodi Rodriguez, Adrian Medina Garcia-Ceca, Iñigo Goenaga Gabirondo, Julen Iriondo Arribas, Oier Mercader Sanz, Unax Espinosa Rodrigues, Manex Begiristain Altuna, Iker Colina De La Peña, Julen Garcia Miranda, Mateo Lopez Mateo, Enaitz Pascual Gonzalez, Iker Sanchez Aseguinolaza, Mikel Lopez Alday, Imanol Garcia Bollo, Jon Berruezo Martinez, Iñaki Goia Caridad, Alain Blanco Olaizola, Erik Tejada Gaston, Oihan Gutierrez Puigdengolas
Kadeteen entrenamendu ordutegia: astelehenetan, asteazkenetan, ostiraletan 17:15etik 19:30era, larunbatetan, igandeetan marearen arabera

HAUR MAILAKO EMAKUMEAK

Amaiur Baqueriza Iturriza, Elene Baqueriza Iturriza, Celia Urbizu Hernandez, Libe Etxabe Lopez, Izaro Jauregi Moran, Uxue Gomez Sodeto

HAUR MAILAKO GIZONAK

Asier Arambarri Insausti, Aitor Asumendi Oyarzabal, Marcos Larraz Melero, Telmo Barkate Eizagirre, Markel Acuña Corres, Victor Martin Corral
Haurrentzako entrenamendu ordutegia: asteazkena eta ostirala 17:45etik 19:00etara, larunbatak, igandeak marearen arabera

ALEBIN EMAKUMEAK

Miren Unanue de la Fuente, Maddi Iriondo Agirrezabala, Laira Señoran Ortigala, Ane Lopez Alday

ALEBIN MASKULINOA

Alebin entrenamendu ordutegia: ostiraletan 17:45etik 19:00etara, larunbatetan marearen arabera

ITSAS ARRAUNA ARRAUN OLINPIKOA ARRAUN EGOKITUA BANKU FINKOKO ARRAUNA ROWING TOUR?

LOIOLA

Sierra de Aralar, 1
20014 Donostia

ESTERLINES

Esterlines, 5 behea
20003 Donostia

SOTO

Kaiaren Pasealekua, z/g
20003 Donostia